Fanatic FireFighter Pustá Polom

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Odkazy

Obec Pustá Polom

Stránky obce Pustá Polom

SDH Pustá Polom

Stránky SDH Pustá Polom

Moravskoslezský pohár

Stránky Moravskoslezského poháru

Firesport.cz

Vše o pořárním sportu

Články

Opavská liga v Komárovských Chaloupkách

Jako tradičně jse naše družstvo zúčastnilo sedmého kola Opavské ligy v Komárovských Chaloupkách. Tato soutěž se konala v sobotu 5.7.2008. Naše družstvo šlo na start jako 14. v pořadí. Trať byla připravena na dvě hadice "B" a nástřikové terče, na které jsme trénovali.
Terén byl v dezolátním stavu s mnoha výmoly. Už na přípravné základně nám začalo pršet a tedy útok jsme prováděli za deště. Náš košař Tomáš se bál, že nechytí koš mokrou rukou, ale podařilo se mu to. Zadek i béčka s rozdělovačem klapli bez chyby. Jediný problém byl na levém proudu u Ondřeje, který prostříkal cca asi 5 vteřin a tato ztráta a čas 29,55 nás posunul na 7. místo.
Soutěž vyhrýlo HZS Opava po nich Kravaře a na třetím místě Hněvošice.
Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.