Fanatic FireFighter Pustá Polom

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Odkazy

Obec Pustá Polom

Stránky obce Pustá Polom

SDH Pustá Polom

Stránky SDH Pustá Polom

Moravskoslezský pohár

Stránky Moravskoslezského poháru

Firesport.cz

Vše o pořárním sportu

Kalendář

Místo a datum Typ soutěže Čas Počet "B"
19.4. Jablonec nad Nisou Pohárovka (Halové MČR) 8:00  
1.5. Hlavnice Pohárovka 10:00 2B
4.5. Litultovice Opavská liga 14:00 3B
11.5. Komárov Opavská liga 14:00 3B
11.5. Pustá Polom Okrskové kolo 15:00 2B
18.5. Bohdanovice Pohárovka 10:00 2B
23.5. Píšť Noční pohárovka 22:00 2B
24.5. Slatina Pohárovka 13:00 2B
24.5. Krmelín Pohárovka 14:00 2B
24.5. Kozlovice Noční pohárovka 21:00 2B
25.5. Svoboda MSP 14:00 2B
31.5. Paskov Pohárovka 10:00 3B
31.5. Olbramice Pohárovka 13:00 2B
7.6. Milostovice MSP 14:00 3B
8.6. Milostovice Opavská liga 14:00 3B
14.6. Pustá Polom Opavská liga 14:00 2B
14.6. Kravaře Večerní stovky 21:00 100m
21.6. Vítkov Okresní kolo 9:00 3B
21.6. Sádek MSP 14:00 2B
22.6. Výškovice Pohárovka 10:00 2B
22.6. Bolatice MSP 14:00 3B
22.6. Otice Opavská liga 14:00 3B
29.6. Svinov MSL 8:00 2B
29.6. Slavkov Opavská liga 14:00 2B
5.7. Kom. Chaloupky Opavská liga 14:00 2B
6.7. Velké Hoštice MSP 14:00 3B
11.7. Závada Noční pohárovka 22:00  
12.7. Jančí Pohárovka 13:30  
13.7. Kravaře Opavská liga 12:30 3B/100m
20.7. Hněvošice MSP 14:00 2B
26.7. Michálkovice MSP 14:00  
27.7. Služovice MSP 14:00  
2.8. Pustkovec MSP 10:00 3B
2.8. Tísek Pohárovka 14:00 2B
3.8. Neplachovice MSP 10:00 3B
9.8. Chlebičov MSP 14:00  
10.8. Oldřišov MSP 14:00  
15.8. Výškovice Noční pohárovka 22:00 2B
16.8. Strahovice Pohárovka ???  
22.8. Kozmice Noční pohárovka 22:00 2B
23.8. Fulnek Pohárovka 9:00  
23.8. Vávrovice MSP 14:00 3B
24.8. Borová Opavská liga 14:00 3B
29.8. Bítov Noční pohárovka 22:00 2B
30.8. Uhlířov Opavská liga 14:00 2B
30.8. Čermná ve Slezsku Pohárovka ???  
31.8. Štěpánkovice Opavská liga 14:00 2B
31.8. Závada Pohárovka ???  
6.9. Jezdkovice Pohárovka 14:00  
7.9. Kylešovice Opavská liga 14:00 2B
13.9. Háj ve Slezsku Pohárovka ??? 3B
13.9. Komárov Pohárovka ??? 3B
14.9. Kobeřice Finále Opavské ligy 13:00 3B
19.9. Strahovice Noční pohárovka 22:00 2B
20.9. Pustá Polom Sranda mač 14:00 2B
??? Babice Pohárovka ??? 2B
??? Pustá Polom Pohárovka (Poslední výstřik) 10:00 2B
6.12. Lukavec Pohárovka (Zimní) 9:30 2B

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.